داستان سکسی – داستان و تاریخچه جنسی چیست

اگر علاقه مند به یادگیری بیشتر درباره تاریخچه داستان سکسی هستید، این وبلاگ برای شما عالی است. از یونان باستان تا انقلاب جنسی، از تولد پورنوگرافی تا ظهور ویاگرا، ما پاسخ هایی را داریم که شما نیاز دارید.

بررسی تاریخچه جنسیت انسان و داستان سکسی

نوشته های اولیه باکوفن در مورد مادرسالاری باستانی برای مطالعه علمی تاریخ پیشگام بود. در سال 1864 او حق مادر را منتشر کرد: تحقیقی درباره خصلت مذهبی و حقوقی مادرسالاری در جهان باستان، که به جزئیات نقش های اجتماعی متفاوتی که زنان در جوامع مادرسالار ایفا می کردند، پرداخت.

این ایده که منشأ پدرسالاری و ظهور تمدن بشری با کشف پدری ارتباط دارد، ایده نسبتا جدیدی در آن زمان بود. این اندیشه از آثار یک انسان شناس آلمانی، فردریش نیچه سرچشمه می گیرد. این ایده توسط مورخ مشهور یونان باستان، ژاکوب بورکهارت اتخاذ شد.

تبیین‌های مدرن منشأ جنسیت انسان بر اساس زیست‌شناسی تکاملی، و به‌ویژه حوزه بوم‌شناسی رفتاری انسان است. زیست‌شناسی تکاملی نشان می‌دهد که ژنوتیپ انسان، مانند همه موجودات دیگر، حاصل آن نیاکانی است که با فراوانی بیشتری نسبت به دیگران تولید مثل کرده‌اند.

نتیجه سازگاری‌های رفتار جنسی «تلاش‌های» فرد برای به حداکثر رساندن تولید مثل در یک موقعیت معین نیست. انتخاب طبیعی آینده را «نمی‌بیند». در عوض، رفتار فعلی احتمالاً نتیجه نیروهای انتخابی است که در پلیستوسن رخ داده است.

پلینزی فرانسه

این جزایر مدت‌هاست که به خاطر فرهنگ جنسی و داستان سکسی‌شان مورد توجه بوده‌اند. بسیاری از فعالیت های جنسی وجود دارد که در حال حاضر در جامعه ما تابو محسوب می شود که در گذشته وجود نداشت. معرفی اینترنت اکنون مردم را در معرض ایده هایی در مورد رابطه جنسی و فعالیت جنسی قرار می دهد که قبلا هرگز مورد بحث قرار نگرفته بود.

بزرگسالان و کودکان در یک اتاق با والدین خود می خوابیدند و می توانستند در حین رابطه جنسی والدین خود را ببینند. شبیه سازی رابطه جنسی توسط کودکان به یک فعالیت محبوب تبدیل شد و بزرگسالان آن را خنده دار می دانستند. تا زمانی که از نظر جسمی توانایی نداشتند نتوانستند به شریک زندگی خود نفوذ کنند.

با نزدیک شدن کودکان به 11 نگرش نسبت به دختران تغییر کرد. رابطه جنسی قبل از ازدواج تشویق نمی‌شد، اما به طور کلی مجاز بود، محدودیت‌های مربوط به تمایلات جنسی نوجوانان شامل محارم، مقررات برون‌همسری، و دختران اول‌زاده از نسب بلندپایه بود. پس از اولین فرزندشان، به زنان رده بالا اجازه روابط خارج از ازدواج داده شد.

روز بعد، به محض روشن شدن هوا، تعداد زیادی از این افراد اطراف ما را احاطه کردند. اکنون حداقل صد زن وجود داشت. و تمام هنرهای بیان و حرکات زشت را به کار گرفتند تا در کشتی بپذیرند. به سختی توانستم خدمه ام را وادار به اطاعت از دستوراتی کنم که در این زمینه داده بودم.

در میان این زنان برخی از آنها ده سال بیشتر نداشتند. اما به نظر می رسد که جوانی در اینجا آزمایشی برای بی گناهی ندارد. این نوزادان، همانطور که ممکن است آنها را بنامم، در بیهودگی حرکات و هنرهای جذاب با مادران خود رقیب بودند. آدام یوهان فون کروزنسترن در کتاب خود [21] درباره همان اکسپدیشن یوری، گزارش می دهد که پدری دختری 10-12 ساله را در کشتی خود آورد و او با خدمه رابطه جنسی داشت.

هندوستان

هند تاریخ غنی و منحصربه‌فردی در رابطه با سکس دارد که با اولین رساله در مورد سکس – به نام کاما سوترا – شروع شد. با رونق هر چه بیشتر هند، این کشور کانون آرمان های فلسفی عصر جدید در مورد داستان سکسی شد و هند منشاء فلسفه عشق آزاد شد.

اعتقاد بر این است که بسیاری از آداب و رسوم و اعمال جنسی در جهان در هند آغاز شده است. در هند باستان، لذت گرایی آنچنان که در جامعه مدرن ما دیده می شود، مورد بی مهری قرار نمی گرفت. در واقع، بسیاری از اعمال اجتماعی که ما امروزه آن را لذت‌پرستانه می‌دانیم – مانند بوسیدن، زنا، همجنس‌گرایی، و آزاده‌خواهی – از هند سرچشمه گرفته‌اند.

اولین نوشته های متنی شناخته شده از نگرش نسبت به رابطه جنسی از هند، به ویژه وداها، که قدیمی ترین آنها شاید قدیمی ترین ادبیات بازمانده در جهان باشد، آمده است. وداها دیدگاه های اخلاقی را در مورد تمایلات جنسی، ازدواج و دعاهای باروری نشان می دهند.

آیین های باروری از زمان های قدیم وجود داشته است. این آیین‌ها اغلب شامل فعالیت جنسی شبیه‌سازی شده ملکه اصلی است که با اسبی مرده دراز کشیده است تا به طور جادویی از رونق پادشاهی اطمینان حاصل شود. معادل ودایی آن به نام Asvamedha Yajna شناخته می شد. این مراسم مستلزم آن بود که پادشاه اسبی را قربانی کند، سپس اسب را در پایتخت قرار داده و رها می کردند تا بمیرد. مراسم از زمانی شروع شد که گاوی را در محراب قربانی قربانی می کردند و شیر آن را جمع می کردند. سپس لاشه این حیوان به مدت یک سال در اختیار خورشید قرار گرفت تا خدای خورشید راضی کند. بعد، همسر پادشاه، اغلب مادرش، با اسب مرده در یک عمل نمادین آمیزش جنسی دراز کشید. این امر رونق پادشاهی را تضمین کرد و آن را به نمادی قدرتمند تبدیل کرد.

حماسه‌های هند باستان، رامایانا و مهابهاراتا، که ممکن است برای اولین بار در سال 1400 قبل از میلاد ساخته شده باشند، تأثیر زیادی بر فرهنگ آسیا گذاشتند و بر فرهنگ چینی، ژاپنی، تبتی و جنوب شرق آسیا تأثیر گذاشتند.

داستان سکسی

کرده‌اند چین

آی چینگ (کتاب تغییرات، یک متن کلاسیک چینی که به پیشگویی می پردازد) می آموزد که زمین و بهشت ​​جهان را تشکیل می دهند و آنها دائماً با یکدیگر آمیزش دارند. به این ترتیب جهان در حال خلق شدن است.

اگر به زندگی جنسی مردان قدرتمند چینی باستان علاقه دارید، به کتاب _تاریخ مخفی ملکه های مغول_ نگاهی بیندازید. در آن از همسران و کنیزهای خوبیلایی خان می خوانیم که بین سال های 1260 تا 1294 بر چین سلطنت می کردند.

چین سابقه طولانی در رابطه جنسی دارد. در واقع، کنفوسیوسیسم، یک فلسفه چینی باستان، در واقع تصویری منفی از زنان را تجویز می کرد. کنفوسیوس زنان را به عنوان جنس پایین‌تر می‌دید، چیزی که باید کنترل شود و برای منافع اقتصادی استفاده شود.

در گذشته، مردی با هر موقعیت اجتماعی می‌توانست بدون اینکه از زنی بخواهد با او بخوابد ازدواج کند. به عبارت دیگر، مردان بین مقام شوهر بودن و مقام پدری حق انتخاب داشتند. مردی که پدر می‌شد می‌توانست ازدواج کند یا نه، و همچنین می‌توانست چندین فرزند از زنان مختلف داشته باشد. با این حال، مردی که فرزندی نداشته باشد، هرگز نمی تواند شوهری را انتخاب کند، زیرا این بدان معناست که او فرزندی ندارد.

به طور طبیعی، مردان ثروتمند و قدرتمند چین تقریباً به همه چیز علاقه داشتند. آنها می‌توانستند این کار را انجام دهند، زیرا پول و زمان داشتند. در حالی که ادبیات چین سابقه طولانی در علاقه مندی به مسائل جنسی و عاشقانه دارد، دنیای غرب به تازگی به این چیزها علاقه مند شده است.

فیلم سکس ایرانی – توضیح

ژاپن

در رمانی که به عنوان اولین رمان جهان شناخته می شود، Genji Monogatari، که قدمت آن به حدود قرن هشتم پس از میلاد باز می گردد، اروتیسم به عنوان بخش اصلی زندگی زیبایی شناختی اشراف تلقی می شود. تعاملات جنسی شاهزاده جنجی با جزئیات زیاد، با لحن عینی صدا، و به گونه ای توصیف شده است که نشان می دهد تمایلات جنسی به همان اندازه که موسیقی یا هر یک از هنرها جزء ارزشمندی از زندگی فرهنگی بوده است.

در حالی که بیشتر تعاملات شهوانی او شامل زنان می شود، یک قسمت گویا وجود دارد که در آن جنجی مسافت نسبتاً طولانی را طی می کند تا یکی از زنانی را ملاقات کند که گهگاه با او ازدواج می کند اما او را دور از خانه می یابد. او واقعاً خوش شانس است، زیرا او یک برادر کوچکتر دارد که به گفته او، به همان اندازه یک شریک جنسی راضی کننده است.

در طول تاریخ، نگرش نسبت به جامعه همجنس‌گرایان تغییر کرده است، اما نه بدون تحولات اجتماعی. در بیشتر قرن بیستم همجنس گرایی خلاف قانون تلقی نمی شد و حتی در قرن نوزدهم به عنوان نمونه ای از سبک زندگی سالم تلقی می شد.

یوکیو میشیما، یکی از مشهورترین نویسندگان ژاپنی، مکرراً در مورد همجنس گرایی و روابطی که مردم در فرهنگ ژاپن با آن داشتند می نوشت. آثار میشیما در چند سال گذشته با تجدید علاقه به بسیاری از موضوعاتی که او درباره آنها نوشته بود، دوباره ظاهر شده است.

روش اصلی کنترل اجتماعی در جامعه ژاپنی تهدید طرد شدن است. جامعه ژاپن هنوز جامعه‌ای بسیار شرم‌آور است، اما توجه به آنچه مؤدبانه یا مناسب برای نشان دادن دیگران است، بسیار بیشتر از گذشته است.

یونان باستان

در یونان باستان، فالوس اغلب به عنوان نمادی از باروری پرستش می شد، زیرا نشان دهنده قدرت مردانه بود، به عنوان یادآور ماهیت چرخه ای زندگی و تولد دوباره.

این امر در هنر فرهنگ های دیگر نیز بیان شده است. میل جنسی مردانه اغلب به عنوان یک علاقه خاموش ناپذیر و بالقوه مخرب شناخته می شود. برخی از فرهنگ ها گفته اند که همسران را نوعی دارایی می دانند. این عقاید و نگرش ها نه تنها قدیمی هستند، بلکه همچنان رایج هستند.

ترجیحات و رفتارهای جنسی چیز جدیدی نیست. از یونانی ها تا دوران مدرن، گرایش جنسی و هویت جنسی به عنوان یک انتخاب در نظر گرفته شده است. در حالی که همجنس گرایی و دوجنس گرایی اکنون قابل قبول تر تلقی می شوند، همیشه اینطور نبودند. همجنس گرایی یک عمل غیر طبیعی تلقی می شد و در بسیاری از فرهنگ ها، همجنس گرایی و دوجنس گرایی می تواند منجر به مجازات اعدام شود.

دو جمله اول این جمله از ادبیات کهن آمده و به گرایش جنسی لزبینیسم اشاره دارد. فحشا در یونان باستان به عنوان یک امر تجملی و نه یک ضرورت تلقی می شد. با این حال، این دیدگاه دیگر مشترک نیست.

Heterae (همچنین به تلفظ Heterae) روسپی بودند که می توانستند آموزش ببینند تا هر کاری که مشتری از آنها می خواهد انجام دهند. اما به طور کلی، آنها زنانی بودند که شغل دیگری نداشتند و لزوماً تحصیل نکرده بودند.

رم باستان

در جمهوری روم، وظیفه شهروند برای کنترل بدنش در مفهوم جنسیت مردانه نقش اساسی داشت. «فضیلت» (virtus، از vir، «مرد») برابر با «مردانگی» بود. فضیلت معادل برای شهروندان زن که از موقعیت اجتماعی خوب برخوردار بودند، Puudicitia بود، نوعی از تمامیت جنسی که جذابیت و خودکنترلی آنها را نشان می داد. تمایلات جنسی زنان در ازدواج تشویق می شد.

در جامعه رومی، «مرد واقعی» قرار بود هم بر خود و هم بر دیگران به خوبی حکومت کند و نباید تسلیم استفاده یا لذت دیگران شود. رفتارهای همجنس گرا به عنوان کاهش دهنده مردانگی یک رومی، تا زمانی که او نقش نافذ یا مسلط را بازی می کرد، تلقی نمی شد.

برای اینکه چه چیزی یک همجنس گرا، دوجنسه، غیرجنسیتی یا ترنسجندر را تشکیل می دهد، یک تعریف پذیرفته شده وجود ندارد. با این حال، این اصطلاحات اغلب برای اشاره به افرادی استفاده می شود که با انتظارات اجتماعی مربوط به جنسیت در مورد نحوه رفتار مردان و زنان مطابقت ندارند.

تصاویر جنسی صریح در ادبیات و هنر رومی فراوان است. fascinum، یک طلسم فالیک، تزئینی در همه جا بود. موقعیت ها و سناریوهای جنسی در میان نقاشی های دیواری نگهداری شده در پمپئی و هرکولانیوم با تنوع زیادی به تصویر کشیده شده است. مجموعه‌های شعری روابط عاشقانه را جشن می‌گرفتند، و «هنر عشق» اثر اووید شاعر آگوستایی با بازیگوشی به مردان و زنان آموزش می‌داد که چگونه عاشقان را جذب کنند و از آنها لذت ببرند.

فیلسوفان یونانی، مانند لوکرتیوس و سنکا، نظریه‌های پیچیده‌ای در مورد تمایلات جنسی انسان بر اساس فلسفه یونانی ارائه کردند. به این ترتیب، بسیاری از اسطوره‌های رومی با مضامین جنسی از جمله هویت جنسی، زنا، زنای با محارم و تجاوز جنسی سروکار دارند. در حالی که بسیاری از اسطوره ها مربوط به خدایان هستند، آنها همچنین چیزهای زیادی در مورد فرهنگ و جامعه روم باستان به ما می گویند. به عنوان مثال، یکی از معروف ترین اسطوره ها مربوط به تولد رم است. طبق سنت رومولوس و رموس پسران مریخ خدای جنگ بودند. آنها از سر مادرشان، رئا سیلویا، که توسط مریخ مورد تجاوز قرار گرفته بود به دنیا آمدند. پس از تجاوز جنسی، او دوقلوها را در رودخانه تیبر به دنیا آورد. به این ترتیب، بسیاری از جنبه های مختلف فرهنگ و مذهب روم مربوط به رابطه جنسی، از جمله ازدواج، خانواده، و تجاوز جنسی است.

مسیحیت

دور شدن از این ایده که آمیزش جنسی نوعی ارضای خود یا راهی برای ابراز عشق است. اما امروزه، عمل جنسی به عنوان یک ابراز طبیعی محبت، وسیله ای برای ابراز عشق دیده می شود. همچنین معمولاً با لذت و هیجان همراه است. تمایلات جنسی کمتر و کمتر به یک عمل لذت از خود تبدیل می شود و بیشتر و بیشتر در مورد ابراز عشق، وسیله ای برای ارتباط است.

دوم، در دوران عهد عتیق، ازدواج تقریباً جهانی بود، در تداوم ازدواج کلی در عدن، اما در عهد جدید، مسیر به سمت هدف عدم ازدواج در آسمان‌های جدید و زمین جدید گسترش می‌یابد (به متی 22 مراجعه کنید.

 

انواع مختلفی از “هدیه” وجود دارد که از جانب خداوند می آید. برخی از این هدایا کاربردی هستند، برای مثال هدیه دادن، اما برخی دیگر جنبه معنوی دارند. خدا کلیسا را ​​به عنوان قوم روح فرا خوانده است، مردمی که با ذهن و نه فقط با قلب پرستش می کنند.

تاکید بر تمایلات جنسی در ازدواج، و بر صمیمیت جنسی در ازدواج، از عوامل متعددی ناشی می شود. کتاب مقدس این را به عنوان اصلی بیان می کند: خدا بدن ما را، نر و ماده، به عنوان وسیله ای برای تولید نسل آفرید. بنابراین، هدف از رابطه جنسی لذت بخش است (رومیان 1:26.، و برای ما طبیعی است که امیال جنسی را تجربه کنیم (که اگر کنترل نشود می تواند گناه نیز باشد). پولس به آنها نامه می نویسد تا آنها را به صمیمیت تشویق کند، زیرا نیازهای آنها را می داند و می داند که چگونه هدایای خوب به آنها بدهد.

اسلام

در دین اسلام آمیزش جنسی فقط پس از ازدواج جایز است و ذاتا گناه محسوب نمی شود. برخی از اعمال جنسی به شدت غیراخلاقی تلقی می شوند و گاهی اوقات مجازات آنها اعدام است.

قبل از خواندن نماز بعد از مقاربت، وضوی تمام بدن لازم است. کلمه “کویتوس” به معنای عمل جنسی است. با این حال، از آنجایی که امکان برقراری رابطه جنسی برای دو نفر در یک زمان وجود ندارد، این به عمل رابطه جنسی با یک شریک یا شخصی که با او ازدواج نکرده اید اشاره دارد. ایده این است که شما در حال “شستن کل بدن” شریک زندگی خود هستید.

این درست نیست. کودکی که به سن بلوغ نرسیده است، نمی‌تواند به فعالیت جنسی و داستان سکسی رضایت دهد، اما قرآن به وضوح اجازه می‌دهد که این اتفاق در مورد زنی که توانایی جسمی و روانی دارد، بیفتد.

به طور کلی مجازات اجرا نمی شود مگر اینکه خود مجرمان در چهار نوبت جداگانه به گناه اعتراف کنند و در نتیجه مستوجب مجازات جرم هستند.

هندوئیسم

در هند، هندوئیسم همیشه نگرش باز نسبت به رابطه جنسی به عنوان یک هنر، علم و تمرین معنوی داشته است. ادبیات اصلی هندوئیسم در مورد جنسیت کاماسوترا نام دارد و به زبان سانسکریت نوشته شده است. کاماسوترا در لغت به معنای “آنچه باعث لذت می شود” است، اما همچنین مجموعه ای از کلمات قصار در مورد عشق، کاماس (لذت) و وایراگیا (جدایی) است. این متن موضوعاتی از جمله کاما سوترا (قوانین دستیابی به لذت) مانند موارد مربوط به “هنر رابطه جنسی” را مورد بحث قرار می دهد.

این مجموعه ای از نوشته های صریح جنسی است. این نوشته‌ها بیشتر جنبه‌های خواستگاری و آمیزش جنسی انسان را پوشش می‌دهند. این نوشته ها در یک کتاب 150 فصلی موجود است که خود از مجموعه ای از 300 فصل که به نوبه خود از مجموعه ای از حدود 100000 فصل متن تهیه شده بود، تهیه شده است.

کاماسوترا که کاما سوترا نیز نامیده می شود، بین قرن سوم و پنجم پس از میلاد به زبان سانسکریت نوشته شده است. تصور می شود که کتاب عشق در حدود سال 300 پس از میلاد تکمیل شده باشد. برخی از مشهورترین مجسمه ها که رابطه جنسی را به تصویر می کشند در همین دوره در هند ساخته شده اند. آنها جامعه ای رها شده را نشان می دهند که به سکس بدون شرم اهمیت می داد.

در حالی که دیگران ممکن است علاقه مند به نمایش اعمال جنسی آشکار در خارج از معابد باشند، من اینجا هستم تا در مورد کاماسوترا صحبت کنم. این رساله مشهورترین اثر است، اما تعدادی دیگر نیز وجود دارد، برای مثال: راتیراهاسیا، ترجمه تحت اللفظی – اسرار عشق (راتی، اتحاد).

پانچازاکیا مجموعه ای از پنج آیه سانسکریت (یا مانترا) است که گفته می شود نشان دهنده حواس پنج گانه و پنج عنصر است. منجری گلدسته ای از گل و برگ و سایر اقلام است که نماد عشق است. راتیمانجاری گلدسته عشق است. آنگا رنگا مرحله ای از روند عاشق شدن است.

نتیجه

ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که اکثریت مردم آن رک هستند، اما حقیقت این است که ما از آغاز زمان در حال تکامل بوده‌ایم و انسان‌ها همیشه از نظر جنسی متنوع بوده‌اند.

از سپیده دم، انسان ها رابطه جنسی داشته اند، و بسیاری از ما هنوز هم این کار را انجام می دهیم. و در حالی که دنیای مدرن ما منجر به ایجاد روابط جنسی بین زن و مرد شده است، مردم نیز روابط همجنس گرا داشته اند.

یکی از اولین نمونه های ثبت شده از تنوع جنسی در مصر حدود 3000 سال قبل از میلاد مسیح مشاهده شد، زمانی که مردمی که در شهر Sais زندگی می کردند یک سری رقص های اروتیک باستانی را در ملاء عام اجرا کردند.

گمان می رود که اولین رابطه همجنسگرایانه شناخته شده بین مردی یونانی به نام آریستوفان و زنی به نام فرین بوده است. آنها در یک مهمانی شامی که توسط Lysistrata برگزار شد، ملاقات کردند.

یونانیان و رومیان باستان در مورد داستان سکسی بسیار باز بودند.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Scroll to Top